ty_01

DT-TOTALI ZGJIDHJE

Kompania: DT-TOTALSOLUTIONS

Telefoni: 86-0769-82289595

Orari: e hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite; E shtunë, e diel: Mbyllur.

Adresa: Zona industriale Honglaiya, Shatou, Chang'an Town, Dongguan City, Guangdong, Kinë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni