ty_01

ДТ-ВКУПНИ РЕШЕНИЈА

Компанија: ДТ-ТОТАЛСОЛУШНС

Телефон: 86-0769-82289595

Е-пошта: info@dt-totalsolutions.com

Работно време: понеделник-петок: 9 до 18 часот; Сабота, Недела: Затворено.

Адреса: индустриска област Хонглаја, Шату, град Чанган, Сити Донггуан, Гуангдонг, Кина.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја